Державне фінансування партій допоможе зміцнити демократію - Йованович

Державне фінансування партій допоможе зміцнити демократію - Йованович

1075
Ukrinform
Запровадження державного фінансування політичних партій може стати основою зміцнення демократії в Україні і реальним кроком на шляху  до подолання корупції.

Про це у виступі на форумі «Наші гроші в політиці: версія 2.0» заявила посол США в Україні Мері Йованович, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Україна зараз має одне з найбільш прогресивних законодавств у Європі щодо фінансування політичної діяльності. Воно включає прозорість і доступність до фінансів, обмеження приватних внесків і гендерну складову. Ця реформа може стати головним кроком у зміцненні демократії в Україні», - сказала Йованович.

Вона додала, що сказавши «може стати» мала на увазі, що ключовим моментом у цьому процесі має стати імплементація цього законодавства.

За словами посла, перший крок у цьому напрямку є багатообіцяючим, але громадянське суспільство має стежити, щоб реформа фінансування політичної діяльності була якісно втілена в життя, а також за тим, щоб гроші не використовувалися у виборчому процесі для підкупу виборців.

«Це важлива складова української боротьби проти корупції і важливий пункт у порядку денному реформ. Уряд США із задоволенням продовжить підтримку українського народу в імплементації цього законодавства», - пообіцяла Йованович.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-