Рада розгляне проект Звернення до ЄС щодо безвізу - 16.11.2016 08:16 — Новини Укрінформ
Рада розгляне проект Звернення до ЄС щодо безвізу

Рада розгляне проект Звернення до ЄС щодо безвізу

3745
Ukrinform
Народні депутати у середу розглянуть проект постанови про Звернення Верховної Ради до Урядів держав-членів Європейського Союзу, Європейського Парламенту та Ради Євросоюзу щодо запровадження безвізового режиму для громадян України.

Про це йдеться у порядку денному парламенту на 16 листопада, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Також Верховна Рада має розглянути низку питань ратифікації, серед яких - проект закону про ратифікацію Угоди між Кабміном України та Урядом Держави Ізраїль про тимчасове працевлаштування українських працівників в окремих галузях на ринку праці Держави Ізраїль; законопроект про ратифікацію двох Конвенцій Ради Європи проти маніпулювання спортивними змаганнями та про запобігання насильству стосовно жінок і домашньому насильству та боротьбу із цими явищами.

Крім того, Рада може ратифікувати три договори між Україною та Демократичною Соціалістичною Республікою Шри-Ланка: про видачу правопорушників; про взаємну правову допомогу у кримінальних справах; про передачу засуджених осіб.

У середу нардепи можуть ухвалити проект постанови про перейменування міста Мукачеве Закарпатської області та проект про присудження у 2016 році премії Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

О 15.00 у Верховній Раді розпочнуться парламентські слухання на тему: "Про стан та проблеми фінансування освіти і науки в Україні"

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>