«Бронежилет від Соболєва» витримав розстріл – Народний фронт

«Бронежилет від Соболєва» витримав розстріл – Народний фронт

1006
Ukrinform
Заяви одного з лідерів партії "Батьківщина" щодо закупівлі Міністерством оборони нібито неякісних бронежилетів не відповідають дійсності і є відвертою провокацією.

Про це заявив заступник голови фракції "Народний фронт" Андрій Тетерук, повідомили Укрінформу в прес-службі партії.

"Суспільство стало свідком заяви народного депутата з фракції "Батьківщина" Сергія Соболєва про те, що Міністерство оборони нібито постачає в підрозділи бронепластини, які пробиваються звичайною кулею", - зазначив Тетерук.

Він наголосив, що пластину, надану депутатом Соболєвим, було перевірено в сертифікованій балістичній лабораторії і встановлено, що вона відповідає усім стандартам.

"У присутності преси та службовців батальйону "Айдар" було здійснено постріли по пластині кулями калібру 5,45х39, 7,62х39 та 7,62х54, які не пробили цю пластину", - наголосив представник "Народного фронту", який також був присутній на експерименті в якості представника Верховної Ради.

Він повідомив, що лише бронебійно-запалювальна куля калібру 7,62х39 змогла пробити таку бронепластину, але ця куля призначена для ураження легкоброньованої техніки.

"Таким чином, за допомогою експерименту було спростовано брехню про те, що Міноборони закуповує бронежилети для військовослужбовців, які нібито пробиваються звичайною кулею", - зазначив депутат, додавши, що такі заяви є спробою деморалізувати армію і підігрівати зневіру у суспільстві.

"Слова Соболєва не відповідають дійсності, і я вважаю, що на найближчому пленарному засіданні ми будемо ставити питання щодо спростування депутатом Соболєвим брехливої заяви, яку він зробив із трибуни Верховної Ради", - резюмував Тетерук.

Як повідомляв Укрінформ, під час засідання Верховної Ради народний депутат від фракції «Батьківщина» Соболєв заявив, що Міністерством оборони України начебто закуповуються неякісні пластини для бронежилетів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-