Захист Савченко хоче ще дві експертизи

Захист Савченко хоче ще дві експертизи

Ексклюзив
Укрінформ
Член команди захисту народного депутата України Надії Савченко Ілля Новіков розповів, що ще залишилося у судовому процесі та якими він бачить терміни його завершення.

Про це він повідомив в коментарі кореспондента Укрінформу.

"Нам залишилося зовсім мало. Допит слідчого Маньшина, який сьогодні не прийшов на допит. Також - клопотання про призначення двох експертиз. Потім - дебати сторін, які, думаю, відбудуться 15 лютого. І на вирок, напевне, вийдемо наприкінці лютого", - сказав Новіков.

Адвокат нагадав, на проведенні яких двох експертиз наполягатиме захист: по відео, знятому в день полонення Савченко, і по мобільних телефонах. Обидві стовідсотково доводять невинуватість Савченко, що було підтверджено виступами на процесі експертів захисту. Якщо суд відмовить у призначенні цих експертиз, то він дискредитує себе перед обличчям всіх, хто стежить за процесом.

Нагадаємо, Надію Савченко в Росії звинувачують у вбивстві двох співробітників російського телебачення, які 2014 року влітку незаконно перебували під Луганськом, надаючи інформаційну підтримку бойовикам, а також у замаху на вбивство групи сепаратистів і незаконному перетині російського кордону.

Савченко та її захист звинувачення відхиляють і заявляють, що на момент загибелі журналістів її вже захопили в полон бойовики, потім примусово переправили її до Росії. Надія оголосила голодування 18 грудня після того, як було продовжено її утримання під вартою.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-