На Вінниччині обласна рада організувала масштабний інвестиційний форум

На Вінниччині обласна рада організувала масштабний інвестиційний форум

Укрінформ

На форумі «Інвестуй у Вінниччину» у середу, 21 липня, Вінницька обласна рада, облдержадміністрація і «Укрзалізниця» підписали тристоронній меморандум про співпрацю

Про це повідомляє управління у справах медіа та комунікацій Вінницької обласної ради, передає Укрінформ.

Проведення форуму ініціювали Вінницька обласна рада для активізації діалогу між територіальними громадами, які в умовах децентралізації затвердили Стратегію розвитку-2030, та українськими і закордонними інвесторами. Захід відбувся у Козятині. Участь у форумі взяли керівництво області, депутати обласної Ради, представники Дипломатичного корпусу, Офісу Реформ, органів місцевого самоврядування, Академії економічних наук України, Вінницького бізнес клубу, представники закордонного і українського бізнесу. 

«Формат заходу був спеціально  розроблений з метою активізації  діалогу між територіальними громадами та українськими і закордонними інвесторами. Вінницька обласна рада готова бути як надійним партнером і модератором в усіх економічно значимих для регіону інвестиційних процесах, так і майданчиком, де ухвалюються швидко рішення. Принципи партнерства та діалогу є фундаментом  нашої роботи із бізнесом на постійній основі. Як підтвердження – сьогоднішній форум, де кожен може висловити свої ідеї, готувати пропозиції, говорити про виклики і перспективи. Ми впевнені, що створення комфортних умов для ведення бізнесу – це необхідна умова розвитку економіки і Вінниччини, і України», - сказав голова обласної ради Вячеслав Соколовий.

Голова обласної ради звернув увагу на те, що Вінниччина – це привабливий регіон для інвесторів. Область має прекрасне логістичне розташування. Тут є потужний інвестиційний потенціал, розвинута інфраструктура і мережа навчальних закладів, які здатні готувати фахівців для будь-яких інвестиційних проєктів за індивідуальними планами.

Заступник голови обласної ради Дмитро Чаленко зазначив, що в умовах децентралізації одним із головних питань системного розвитку громад є інтенсифікація економічних процесів в самих громадах.

«Від кількості створених нових робочих місць та впровадження інноваційних технологій залежить добробут кожної громади, зокрема, і регіону та країни, в цілому. Саме тому створення ефективного діалогу з потенційними та існуючими інвесторами є запорукою успіху наших громад. У Вінницькій області є багато прикладів створення нових цікавих проектів, а сама Вінницька область є одним із лідерів і по залученню інвестицій, і по розвитку», – сказав Чаленко.

Привітав учасників форуму директор регіональної філії «Південно-Західна залізниця» Артем Миронович. Він також закликав інвестувати у регіон.

«На сьогодні залізниця перевозить майже 120-130 мільйонів тонн щорічно. І для нас буде дуже важливою співпраця з інвесторами та з органами місцевої влади. Можу вас запевнити, що у нас є усі потужності та можливості, у нас – чудові люди. І у нас є бажання розвиватися. Ми дуже хочемо робити корисні справи для вас і для регіону», - сказав Миронович.

Після відкриття форуму відбулося урочисте підписання тристороннього Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною Радою, Вінницькою  обласною державною адміністрацією і  регіональною філією «Південно-Західна залізниця».

Мета Форуму – створення умов для обміну актуальною інформацією щодо передового досвіду  реалізації інвестиційних і реінвестиційних проєктів  в Україні та за кордоном. На заході передбачена презентація інвестиційного потенціалу територіальних громад та провідних підприємств-лідерів галузі. У програмі форуму також - можливості учбових закладів щодо комерціалізації наукових розробок, якісної підготовки спеціалістів, яка відповідатиме вимогам  перспективних  інвестиційних проєктів.

Практична частина форуму складалася з трьох блоків. Перший блок був присвячений темі закордонних інвестицій та яким чином поєднати інвестора з громадою. Другий блок – вплив інвестиційної  діяльності  бюджетоутворюючих підприємств на розвиток та становлення комфортних територіальних громад. Третій блок –  про реінвестиції в Україні та їхній вплив на підвищення рівня життя територіальних громад.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-