Ергономічні меблі – оригінальний стиль і збереження здоров'я

Ергономічні меблі – оригінальний стиль і збереження здоров'я

Укрінформ

Люди працюють за столом, використовуючи комп'ютер, різні документи і книги. Вони постійно напружені, створюється навантаження на очі, хребет, руки і ноги.

Це призводить до різних ускладнень і проблем. Спеціально під такі умови розроблені ергономічні меблі, створені абсолютно за новими технологіями і стандартами.

Критерії ергономічності

До категорій меблів слід віднести столи, стільці, ліжка, тумбочки і навіть шафи. Але сьогодні мова піде про ті предмети, які використовуються в робочій обстановці. Вони повинні відповідати певним вимогам:

  • відсутність гострих кутів як профілактика травматизму;
  • компактність і відповідність габаритам людини;
  • міцність і захищеність конструкції;
  • простота і безпека в обігу.

При правильному розміщенні енергія людини не витрачатися даремно, а витрачається з користю.

Стіл з регульованою висотою

Це сучасний удосконалений комп'ютерний стіл, який використовується для роботи в положенні стоячи. Конструкція начебто проста, але є також стіл з електроприводом, де стільниця змінює своє положення, дозволяючи підігнати її під конкретні умови роботи.

Обираючи стіл регульований по висоті людина створює користь для свого організму. Вона проявляється в наступних моментах:

1. Рівна спина. Коли стіл ідеально підібраний під ваш зріст, тоді не потрібно схилятися, щоб переглядати монітор;

2. Зменшення навантаження. Це стосується шийного відділу хребта, адже він завжди рівний;

3. Зняття напруги. Правильне положення рук і ніг гарантує відсутність напруги в м'язах;

4. Збільшення ефективності. Середньостатистичні працівники офісу відзначають зростання продуктивності до 30%.

У подібних конструкціях використовується міцна основа і надійний електричний привід. Передбачено пульт управління, щоб заздалегідь підготувати стіл перед початком робочого дня. Деякі моделі комплектуються підігрівачем напоїв, мережевим фільтром, бездротовою зарядкою і стійкою з механізмом регулювання під один або два монітори.

Де придбати регульований стіл?

Компанія «TehnoTable» пропонує великий асортимент столів у різному виконанні. Кожен з них відрізняється міцною конструкцією і довговічною стільницею. Є гарантія якості, а при належному дотриманні правил, такі столи прослужать не один десяток років. Менеджери нададуть допомогу у виборі та дадуть свої рекомендації щодо покупки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-