ЗАКОН УКРАЇНИ

ЗАКОН УКРАЇНИ

Укрінформ
Про внесення змін до статті 71 Закону України "Про виконавче провадження" щодо обов’язку виконавця проводити індексацію розміру аліментів, визначеного судом у твердій грошовій сумі

Верховна Рада України постановляє:

1. Внести до статті 71 Закону України "Про виконавче провадження" (Відомості Верховної Ради України, 2016 р., № 30, ст. 542; 2018 р., № 36, ст. 272) такі зміни:

1) частину першу доповнити абзацами третім і четвертим такого змісту:

"Індексація розміру аліментів, визначеного у твердій грошовій сумі, проводиться, якщо інше не передбачено у виконавчому документі чи у договорі між батьками про сплату аліментів на дитину, виконавцем у встановленому Кабінетом Міністрів України порядку. Індексація розміру аліментів проводиться щороку, починаючи з другого року після визначення розміру аліментів.

У разі самостійного надіслання стягувачем виконавчого документа безпосередньо підприємству, установі, організації, фізичній особі - підприємцю чи фізичній особі, зазначеним у частині першій статті 7 цього Закону, індексація розміру аліментів, визначеного у твердій грошовій сумі, проводиться, якщо інше не передбачено у виконавчому документі чи у договорі між батьками про сплату аліментів на дитину, відповідно до Закону України "Про індексацію грошових доходів населення";

2) перше речення абзацу першого частини четвертої викласти в такій редакції:

"4. Виконавець зобов’язаний обчислювати розмір заборгованості із сплати аліментів щомісяця, а також проводити індексацію розміру аліментів відповідно до частини першої цієї статті".

2. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування.

Президент України                                                                                 В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ

м. Київ

1 вересня 2020 року

№ 831-IX

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-