Найвищий показник довіри населення до діяльності обласних рад України – на Вінниччині

Найвищий показник довіри населення до діяльності обласних рад України – на Вінниччині

Укрінформ

Серед 24 обласних рад України саме діяльність Вінницької обласної Ради визнано найефективнішою. За результатами опитування Міжнародного республіканського інституту щодо настроїв жителів міст-обласних центрів Вінницька обласна Рада очолила рейтинг діяльності державних інституцій за низкою показників.

Відтак, найвищий показник усіх респондентів – 13% цілком схвалюють діяльність Вінницької обласної Ради та 37% – швидше схвалюють. Друге місце у рейтингу посіла Кіровоградська обласна рада (м. Кропивницький). За ним – Івано-Франківська, Харківська та Дніпропетровська обласні ради (м. Дніпро).

Опитування проводилося в період із 25 січня до 17 лютого і досліджувало настрої жителів міст-обласних центрів щодо: оцінки якості обслуговування та послуг, взаємодії з установами місцевого самоврядування, оцінки діяльності державних та недержавних інституцій, електоральних симпатій та мотивів електорального вибору, міграційних настроїв жителів міст тощо.

Всеукраїнське муніципальне опитування Міжнародного республіканського інституту проводиться шостий рік поспіль у 24 обласних центрах України, що не перебувають під контролем російських чи проросійських сил, включаючи Маріуполь та Сіверськодонецьк на Донбасі. Опитування проведено на основі вибірки, яка налічувала 19200 респондентів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-