Олександр Терещенко: Один з напрямків Мінветеранів – націонал-патріотичне виховання молоді

Олександр Терещенко: Один з напрямків Мінветеранів – націонал-патріотичне виховання молоді

Укрінформ

З цього розпочав нараду заступник Міністра у справах ветеранів Олександр Терещенко на тему розвитку національно-патріотичного виховання дітей та молоді, залучення ветеранів в цей процес та розвитку тематичного всеукраїнського заходу «Джура», яка відбулась із представниками громадських організацій, які займаються даним напрямком і мають відповідний досвід.

«Залучення ветеранів у процес виховання молоді – це своєрідна реабілітація для учасників бойових дій. Крім того, хто, як не вони, захисники України, можуть зацікави молодь та донести, що таке дійсно любов до Батьківщини, стати взірцем», – додав Олександр Терещенко.

Під час наради обговорили питання створення регіональних центрів, в яких би працювали викладачі-інструктори молоді. На думку одного з учасників наради саме ветерани мають працювати в цих центрах, адже мають необхідні знання, брали участь в бойових діях і можуть готувати молоде покоління.

«Для тих хто захоче працювати з дітьми та підлітками, але не мають педагогічної освіти, мають бути створені умови, курси з підвищення кваліфікації, перепідготовки, які дадуть можливість отримати сертифікат і, відповідно, дозвіл працювати в цьому напрямку», – запропонував керівник громадської спілки «Всеукраїнське об’єднання військово-патріотичних організацій» Юрій Пустовій.

Також обговорили варіанти залучення ветеранів до підготовки та проведення всеукраїнських дитячо-юнацьких військово-патріотичних ігор, адже чимало ветеранів мають хист та навички необхідні для проведення «Джури». А також домовились про ініціювання створення робочої групи з питань розвитку націонал-патріотичного та військово-патріотичного виховання, до якої планується долучити представників дотичних Міністерств, представників силового блоку та фахівців з країн Прибалтики, які б могли допомогти поділившись саме закордонним досвідом і так остаточно відійти від радянських, застарілих практик.

Використано інформацію з веб-сайту Мінветеранів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-