ЕКОЛОГІЧНЕ ЗАВДАННЯ ДЛЯ УКРАЇНИ КРІЗЬ ПРИЗМУ БІЗНЕСУ та ВЛАДИ: mission possible?

Укрінформ

IV щорічний  Всеукраїнський ЕCOFORUM-2019 екологів підприємств «Ecobusiness в Україні-2019»

Де: м. Київ, вул. Володимирська 55 (М. Театральна), великий конференц-зал НАН України

Коли: 22 квітня, 9.00 – 18.00

Чому:  Саме у нас зберуться представники всіх  частин ЕКО-сфери!Ми об’єднуємо  зусилля влади-бізнесу-громадськості-науки  задля майбутнього. Понад 120 керівників найбільших підприємств! Понад 30 експертних виступів!

На захід залучено всі ключові ланки ефективної взаємодії ЕКОсфери - ті, хто правила встановлює, ті, хто їх виконує чи порушує!

Жива дискусія, Гарячі теми, Реальні приклади!

Екологічні стратегії та реалії сьогодення!

Стейкхолдери зелених змін та лідери бізнесу, науки та громадськості об’єднують зусилля для якості майбутнього життя, для виконання Україною своїх  природоохоронних  зобов’язань перед світовим співтовариством.

Серед спікерів:  Сергій Савчук, Голова Держенергоефективності України, Ірина Овчаренко (Голова Держводагентства України), Олег Кирилюк, (Голова Державної служби геології та надр України), Світлана Гринчук, Директор департаменту з питань зміни клімату та збереження озонового шару Мінприроди України, Віктор Черевко, директор Департаменту державного екологічного нагляду (контролю) Держекоінспекції, експерти Команди підтримки реформ при Мінприроди, директори департаментів з екології, експерти компаній ЦЕРН, BakerTilly, Ernst&Young. Ми запросили до дискусій екологів та керівників найбільших підприємств – Укрцемент, ДТЕК, West-East group, Метінвест та ін.

У програмі: екологічне законодавство та наслідки для бізнесу, стратегії, управління змінами, екологічні фінанси та екологічний податок, екорейдерство, можливості та головні проблеми.

Організатором  накопичено значний досвід вирішення реальних проблем промислових підприємств, що дозволяє кваліфіковано й обґрунтовано відповідати на найскладніші практичні запитання або вказувати на можливі шляхи їх вирішення.

Організатор – журнал «ECOBUSINESS. Екологія підприємства» та Professional Association of Ecologists of Ukraine

Цьогоріч ЕCOFORUM є частиною зустрічей у найбільших містах України задля обміну досвідом та об'єднання професійних екологів задля впровадження необхідних змін!

З питань реєстрації:

 (044) 507 22 22 (27), 568 51 38, 507 22 26 (326), (073) 305-80-16

0 800 214 899 (дзвінки безкоштовні зі стаціонарних та мобільних телефонів)

seminar@mediapro.com.ua

АКРЕДИТАЦІЯ ПРЕСИ ЗА ТЕЛЕФОНОМ:             

067-220-2500,  Мар’яна Фареній,  adm@ecolog-ua.com

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-