6 причин купити мультиварку

6 причин купити мультиварку

Укрінформ

Сковорідки, духовки, йогуртниці, варильні поверхні і пароварки, поза сумнівом, спрощують наше життя. Але найбільший їх мінус в тому, що усі ці прилади захаращують кухню. Та і ціна новомодних агрегатів влетить вам в копієчку, а з цим у наш час, як не крути, а варто рахуватися. Саме кількість цифр на цінниках і примушує замислитися, а чи коштують ці гаджети того.

Тим, хто хоче заощадити і в тий самий час не відмовляти собі в інноваціях, просто необхідно придбати багатофункціональну мультиварку. Оскільки представити сучасну хазяйку без цієї побутової техніки просто неможливо, бо вона тісно увійшла до нашого життя, полегшуючи долю сотень жінок на кухні, заощадив їх гроші і час.

Тож, чим саме мультиварка так запала в душу хазяйкам?

По-перше, вона універсальна. Багато мультиварок оснащені рядом функцій і програм для приготування всіляких блюд. Саме ця якість і дозволяє аматорам відчути себе шеф-кухарями. Окрім цього, вартість пристрою досить низька, якщо вибирати, перейшовши по посиланню на сервіс порівняння цін: http://ek.ua/list/746/moulinex/.

По-друге, вона заощаджує час. Цю можливість особливо цінують молоді матусі, у яких із-за дитини  практично не залишається часу на сам процес готування.

По-третє, вона багатофункціональна. Як раніше вже було помічено, мультиварка поєднує в собі багато кухонних приладів.

У-четвертих, вона незамінна річ при здоровому харчуванні. Якщо ви раптом вирішили сісти на дієту, вам в допомогу прийде функція приготування блюд на пару. Антипригарне покриття чаш дозволяє готувати їжу на невеликій кількості олії, що, поза сумнівом, знижує калорійність блюда. Овочі, котлети, м'ясо і риба - виходять набагато смачніше, зберігши усі свої вітаміни і соки.

У-п'ятих, мультиварка безпечна. Якщо раптом, по закінченню програми, ви не почули характерний звук припинення роботи машини - не біда. Після того, як блюдо приготується, кухонний гаджет сам перейде в режим очікування. Подібний режим дозволяє зберегти їжу теплого до моменту подання на стіл.

У-шостих, вона компактна. Завдяки невеликим розмірам мультиваріння відмінно поміститься на кухні, не зайнявши багато місця.

Цінуйте свій час, економте гроші і купуйте кухонну техніку з незамінний помічником E - Katalog.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-