Збережіть свій Mac та дані від небажаного втручання, шкідливого софта та системних збоїв

Збережіть свій Mac та дані від небажаного втручання, шкідливого софта та системних збоїв

Укрінформ

У зв’язку з тим, що в останні місяці почастішали випадки втручання в роботу комп’ютерів Мак, які вважаються найбезпечнішими комп’ютерами, за допомогою шкідливого софта, компанія iLand ввела нову послугу:

панель спостереження за станом вашого Mac Status, доступну для приватних осіб та компаній.

Базова одноразова послуга є безкоштовною та доступна за посиланням до з 27 листопада до кінця 2018 року. Регулярна послуга рекомендована тим, хто зберігає чи має доступ до важливої інформації, в тому числі фінансової, та тим, для кого безперебійна робота комп’ютера є критичною.

Головна перевага панелі: можливість проактивно реагувати на будь-яке втручання чи системний збій,і отримувати попередження до того, як в системі стануться безповоротні зміни, такі як злами паролів, втрати даних та софту.

Вартість місячного корпоративного 85 грн  за один комп'ютер в місяць. Цей інструмент, який працює у фоновому режимі вашого комп’ютера Mac, і щогодини звітує про будь-які проблеми, які можуть виникнути, і ви можете отримати доступ за допомогою спеціальної інформаційної панелі.

Про що інформує iLand Status:

Резервні копії — повідомлення про Time Machine, Crashplan, Backblaze та багатьох інших систем резервного копіювання

Malware — так, навіть на платформі Mac наш інструмент буде виявляти шкідливе програмне забезпечення, дратуючі рекламні шкідники Adware та небезпечні додатки браузера, і повідомить як їх видалити

Проблеми з жорстким диском HDD чи SSD — перевірка апаратних помилок диска, помилок SMART-статусу та Kernel panic

Ємність жорсткого диска — сповіщає вам до того, як ваш диск буде переповнений і заблокує роботу комп’ютера

Статус аккумулятора ноутбука

Станом на початок листопада послугою моніторингу було перевірено більше 1000 приватних та офісних комп’ютерів Apple. Для ознайомлення з послугою надаємо 1 місяць тестового доступу.

Замовити тестову безкоштовну перевірку за посиланням http://iland.ua/news/iland-status-tool

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-