Львівський безпековий форум стартує в середу

Львівський безпековий форум стартує в середу

Укрінформ

Вже цієї середи, 24 жовтня, у Львові стартує Безпековий Форум 2018, який відкриє відомий англійський публіцист та аналітик Едвард Лукас. Головна тема заходу - "Економіка війни чи війна економік".

Львівський Безпековий Форум збере 44 авторитетних експертів та фахівців, які готові ділитися ідеями, досвідом та знаннями. Для участі у заході вже зареєструвалися понад 240 учасників.

Чому Безпековий Форум у Львові важливий для України?

Впливовий аналітик із США, президент Джеймстаунського фонду Глен Говард завважив: «Безпековий Форум у Львові допоможе українцям почути різні погляди стосовно розвитку держави та почути нові ідеї від фахівців, які підтримують Україну, але водночас і критикують за помилки. Це все для того, щоби Україна продовжувала реформи заради модернізації».

Так, серед основних тем, які будуть висвітлюватися під час Форуму є:

  • «Залежність чи вразливість. Як «Північний потік-2» змінює картину світу».

  • «Ситуація в Азовському морі як економічний безпековий та соціальний виклик».

  • «Пропаганда – ведення асиметричної війни».

  • «Політика щодо окупованих територій».

  • «Оборона як сучасне поняття – безпека як основа управління державою».

Серед топ-спікерів Львівського Безпекового Форуму:

– Река Смеркені, Віце-президент впливової американської організації CEPA, заснованої діючим Заступником держсекретаря США Вессом Мітчелом;

– Стівен Блокманс, Старший науковий співробітник та голова відділу зовнішньої політики ЄС, Центр вивчення європейської політики (CEPS);

– Глен Ґрант, полковник Британської Армії у відставці та експерт українського Інституту майбутнього;

– Глен Ховард, Президент Jamestown Foundation;

– Бен Годжес, генерал-лейтенант американської армії у відставці, який торік ще був командувачем Сухопутних військ США в Європі та брав участь у Львівському Безпековому Форумі 2017, цього року виступить не лише в ролі учасника, але і як почесний співголова Форуму.

Вичерпна інформація про спікерів та програму Львівського Безпекового Форуму, матеріали на тематику – є за посиланнями:

https://iprosvita.com/lfb_2018/

https://www.lvivsecurityforum.org/

Львівський Безпековий Форум 2018 відбудеться 24-26 жовтня 2018 року в Інформаційно-культурному центрі ім. А. Шептицького Українського католицького університету у Львові.

Організатори форуму: ГО «Інститут Просвіти», Український католицький університет, КУ Інститут міста та Львівська міська рада.

Цьогорічний форум відбувається у партнерстві з Фондом Чорного моря Німецького Фонду Маршала, Представництвом Фонду Ганса Зайделя в Україні та Міжнародним фондом «Відродження».

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-