Як розкрутити свій канал на YOUTUBE - 09.08.2018 15:51 — Новини Укрінформ
Як розкрутити свій канал на YOUTUBE

Як розкрутити свій канал на YOUTUBE

67
Ukrinform

Раніше єдиним критерієм для рейтингу відеороликів на YouTube була загальна кількість переглядів. Минуло багато років, і зараз YouTube оснащений складним алгоритмом, який оцінює залученість: у топ виходять відео з найбільшою кількістю переглядів, лайками і коментарями.

1.Створюйте контент, який просуває сам себе.

Банально, але неминуче.

Вам потрібно проаналізувати свою нішу і зрозуміти, який тип контенту шукає ваша аудиторія. Якщо людям не подобаються ваші відео, то витратьте ви хоч тисячі доларів на рекламу, популярними вони все одно не стануть. Проведіть дослідження і відшукайте популярні в своїй ніші канали. Подивіться, які типи відеороликів там публікують, що подобається людям, що не подобається, якої інформації не вистачає. Уявіть глядачам додаткову цінність, і ваш контент буде просувати сам себе. Ну а ми пропонуємо вам на допомогу кілька ідей для публікації.

Огляди, посібники та покрокові керівництва

Як часто ви дивитеся відео з YouTube, щоб розібратися, як щось робити? Думаємо, часто, адже відео — це найкращий спосіб зрозуміти, як щось працює. Огляди — теж класний матеріал: порівнюйте популярні сервіси, гаджети, товари, показуйте їх переваги і недоліки.

2. Оптимізуйте ключові слова

YouTube — це пошукова система, за допомогою якої люди шукають потрібну їм інформацію. Так що вам потрібно продумати ключові слова. Якщо ви не уявляєте, які ключові слова додати, задайте собі кілька запитань: про що ваше відео? Що люди набирають в рядку пошуку YouTube, щоб вас знайти? Виберіть ключові слова і включіть їх в відеоролик. Їх потрібно додати в:

  • заголовок;
  • опис;
  • графічні файли;
  • теги.

3. Помітний заголовок та оригінальні прев’ю

Коли люди бачать ролик в супутньому контенті або в результатах пошуку, вони дивляться на ваш заголовок і прев’ю, відразу ж вирішуючи, клікати на нього чи ні. Заголовок повинен бути помітним та інформативним, щоб люди відразу зрозуміли, про що ваш ролик. Відповідно, картинка теж повинна бути доречною і привертати увагу.

Як зробити грамотне прев’ю?

  • Показуйте людей крупним планом.
  • Люди завжди привертають увагу і викликають довіру.
  • Вибирайте яскраві кольори.
  • Додайте фон яскравого кольору, щоб залучити погляд глядача.
  • Поєднуйте зображення з текстом

Можна вставити головну думку, жарт або додаткову інформацію. Для створення прев’ю використовуйте графічний редактор (Photoshop, Crello або будь-який інший на ваш вибір).

Читати матеріал повністю

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>