Фільтрація води — запорука здоров'я і комфорту

Фільтрація води — запорука здоров'я і комфорту

Укрінформ

Перефразовуючи всім відомий афоризм, ми — те, що п'ємо. І в цьому є велика частка істини. З огляду на ситуацію зі станом навколишнього середовища вживання максимально чистої води однозначно буде тільки на користь. Причому стосується це не тільки організму людини: навіть знос побутової техніки на кухні або у ванній кімнаті сильно знижується, якщо воду попередньо очищати. Посильну допомогу в очищенні виконують спеціальні фільтри для води.

Типи фільтрів

Конкуренція на ринку пристроїв по очищенню води досить висока, і виробники постійно вдосконалюють їх.

Для того, щоб розібратися в їх особливостях, спочатку розглянемо основні типи, що принципово відрізняються:

  • фільтри-глечики (портативні, не пов'язані з роботою і найбільш затребувані);
  • механічні проточного типу (найпростіші і дешеві);
  • насадки для кранів (не громіздкі та досить ефективні);
  • з установкою на мийку (більш масивні, вимагають певного простору);
  • колбові проточного принципу (складні системи з декількома рівнями очищення);
  • зворотний осмос (найбільш просунуті системи максимальної фільтрації води).

Глечики і насадки

Фільтри для води першого типу не вимагають значного додаткового простору. Для глека досить небагато місця на стільниці або на підвіконні, а насадка і зовсім займає мінімум простору.

Насадки більш залежні, але вони ще більш компактні. Хоча за якістю фільтрації можуть поступатися глечикам.

Складні системи очищення

Навіть настільні фільтри вже слід віднести до складних систем, оскільки серед них зустрічаються моделі з декількома ступенями очищення води. У той же час очевидний плюс — більш якісне очищення води. Ідеальним рішенням вважається система зворотного осмосу. Однак для її установки потрібно чимало місця, а вартість хорошої зворотноосмотичної системи поки відштовхує частину покупців.

Вибір і придбання

Система фільтрації води у вашому будинку повинна бути чітко продумана і враховувати чимало факторів, від складу води до необхідності установки конкретних фільтрів.

На сайті https://filter.ua/ купити фільтр для води для вас не складе труднощів, відвідайте провідний магазин в Україні, і ви отримаєте всю необхідну інформацію для вибору. Зручна навігація допоможе підібрати вам краще рішення для поставленого завдання. А в разі виникнення питань ви завжди можете отримати додаткову консультацію експерта.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-