Вінницька облрада збільшила депутатський фонд з надання соціальної допомоги до 10 млн грн

Вінницька облрада збільшила депутатський фонд з надання соціальної допомоги до 10 млн грн

859
Ukrinform
Під час пленарного засідання чергової 27 сесії обласної Ради депутати розглянули зміни та доповнення до рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року «Про Комплексну цільову програму соціального захисту населення Вінницької області на 2016 – 2018 роки».
Голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур вніс пропозицію збільшити депутатський фонд з 7 мільйонів гривень до 10 мільйонів гривень. Таким чином, це дасть змогу надавати більше матеріальної допомоги, спрямованої на лікування, на покращення побутових умов та соціальних потреб населення.
Крім того, внесено доповнення до загальної характеристики, ресурсного забезпечення та заходів Комплексної цільової програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки. Зокрема, після слів «міські ради міст обласного значення» доповнити словами «об’єднані територіальні громади» та після слів «районні (міські) бюджети» – словами «бюджети об’єднаних територіальних громад».
Наразі загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідний для реалізації  Програми складає понад 34 мільйони гривень.
В переліку пропонованих змін до заходів програми – створення умов для роботи спостережних комісій області; активізація людей похилого віку та осіб з інвалідністю, які перебувають у закладах соціальної сфери у культурно-дозвілевій діяльності.
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-