Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці столиці подали понад  56 тисяч вакансій

Живи та працюй в Україні: з початку року роботодавці столиці подали понад 56 тисяч вакансій

671
Ukrinform

Протягом січня-жовтня 2017 року до столичної служби зайнятості звернулось майже 10 тисяч роботодавців, які подали відомості про 56,5 тисячі вільних вакансій, що значно більше ніж у минулому році. Так, кількість роботодавців, які звернулись до служби зайнятості міста Києва збільшилась у порівнянні з аналогічним періодом 2016 року на 22 %, а кількість вакансій на 34%, інформує прес-служба відомства.

У міському центрі зайнятості підкреслили, що з огляду на активізацію економічних процесів у державі, в Україні розпочинається соціальний проект під лозунгом “Живи та працюй в Україні”, головною метою якого є пожвавлення людей на ринку праці України. Організатором проекту виступила Служба зайнятості за підтримки органів місцевої влади. В рамках проекту по всій Україні будуть відбуватись інформаційні активності, спрямовані на якнайшвидший пошук роботи для безробітних та підбір вакансій для роботодавців. Зокрема, в рамках проекту, будуть організовані масштабні ярмарки вакансій на найбільших підприємствах столиці.

За січень-жовтень 2017 року кількість осіб, працевлаштованих за направленням служби занятості міста Києва, зросла на 0,4 тис. або 3,4% та становила майже 12 тисяч. При цьому, 29% з них були працевлаштовані оперативно до надання статусу безробітного. Крім того, 3,8 тис. осіб були залучені до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою забезпечення професійно-кваліфікаційного рівня шукачів роботи вимогам роботодавців, у січні-жовтні 2017 року за сприяння столичної служби зайнятості понад 2,7 тис. безробітних проходили професійне навчання.

Завдяки підвищенню результативності роботи щодо оперативного працевлаштування громадян, кількість безробітних станом на 1 листопада 2017 року, у порівнянні з відповідною датою 2016 року, скоротилася на 23% (на 2,8 тис.) та становила 9,5 тисяч.

Відділ інформаційної роботи

Київського міського центру зайнятості

м. Київ, вул. Жилянська 47-Б

тел: +38(044)-287-00-54

тел/ф: +38(044)-537-60-88

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-