Концерт японських барабанщиків відбудеться у Києві

Концерт японських барабанщиків відбудеться у Києві

Укрінформ
за участю Хаяші Ейтецу та ЕЙТЕЦУ ФУ-УН но КАЙ

ХАЯШІ ЕЙТЕЦУ

Хаяші Ейтецу, барабанщик. Народився у 1952 році у префектурі Хірошіма. У старшій школі він був натхненний грою барабанщика The Beatles («Бітлз») Рінго Стара і сформував рок-групу з друзями. Після переїзду до Токіо у 1971 році з наміром стати графічним дизайнером Хаяші взяв участь у заснуванні групи барабанщиків Sado Ondekoza («Садо Ондекодза»). Після участі у формуванні колективу Kodo («Кодо») він розпочав діяльність як сольний виконавець у 1982 році. Хаяші дебютував у Карнегі-Холі в Нью-Йорку у 1984 році. За свою кар'єру Хаяші Етецу побував у численних закордонних турах та виступив з багатьма оркестрами. Почавши з Manrei (Man Ray) у 1998 році, Хаяші створив та організував де-кілька концертів, на які його надихнули такі артисти, як Ito Jakuchu та Tsuguharu (Leonard) Foujita. У 2010 році він створив та взяв участь у концерті Gassan II. Хаяші Ейтецу викладає в якості позаштатного лектора у музичній школі Senzoku Gakuen. Серед його творів - книга "Ashita noTaiko-uchi e " ("Назустріч барабанному мистецтву майбутнього").

ЕЙТЕЦУ ФУ-УН но КАЙ

У колектив входять найкращі молоді японські барабанщики, гра яких резонує з музикою Хаяші Ейтецу. Кількість учасників групи змінюється та складає 10 і більше музикантів. Хаяші є піонером у виступах на японських барабанах «тайко» соло, який зазвичай грає на великому барабані «оодайко». Але іноді він робить концерти разом зі своїми учнями з колективу EITETSU FU-UN no KAI («ЕЙТЕЦУ ФУ-УН но КАЙ»). Назва колективу походить від поняття сприятливої можливісті для визначної людини скористатися ситуацією для досягнення своїх прагнень. Ця фраза була використана як назва колективу, оскільки вона відображає їхній дух. З моменту свого створення у 1995 році потужна гра та живі концерти групи мали надзвичайний успіх по всій країні та за кордоном. Влітку 2005 року колектив відзначив 10-річний ювілей. З того часу він почав повноцінну діяльність як незалежна група з основним складом в обличчі Ueda Shuichiro (Уеда Шюічіро), Hase Mikita (Хасе Мікіта), Tashiro Makoto (Ташіро Макото) та Tsuji Tasuku (Цуджі Тасуку).

Група захоплює аудиторію надзвичайно майстерною грою у колективі, демонструючи при цьому індивідуальність кожного учасника. Наслідуючі естетику Хаяші Ейтецу, група робить цікаве шоу з гарним, різнобарвним звучанням, тональними послідовностями, які гнучко поєднують у собі повільні та швидкі, сильні та слабкі, а також добре відполіровані звукові комбінації.

ІНФОРМАЦІЯ НАДАНА ОРГАНІЗАТОРАМИ КОНЦЕРТУ

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-