Володимир Горбулін: «Торгівельна блокада» Донбасу: втрати чи здобутки?

Володимир Горбулін: «Торгівельна блокада» Донбасу: втрати чи здобутки?

Укрінформ
14 квітня о 10.30 відбудеться прес-конференція директора Національного інституту стратегічних досліджень, академіка НАН України В.П. Горбуліна на тему: «ТОРГІВЕЛЬНА БЛОКАДА» ДОНБАСУ: ВТРАТИ ЧИ ЗДОБУТКИ? (Конференц-зал НІСД, вул. Пирогова, 7-А, 3-й поверх.)

Організатори: Національний інститут стратегічних досліджень, УКРІНФОРМ.

Поставити запитання директору Національного інституту стратегічних досліджень, академіку НАН України Володимиру Горбуліну і провідним фахівцям НІСД можна буде протягом години – з 10.30 до 11.30.

Коротко.  Виконання рішення Ради національної безпеки і оборони України «Про невідкладні додаткові заходи із протидії гібридним загрозам національній безпеці України», введеного в дію Указом Президента України від 15 березня 2017 року № 62/2017, викликало неоднозначну реакцію широкого суспільного загалу як в Україні, так і за її межами. 

Фахівцями Національного інституту стратегічних досліджень проведений комплексний аналіз наслідків цього рішення РНБО, а саме тимчасового припинення перевезення вантажів через лінію зіткнення у межах Донецької та Луганської областей і його впливу на національну безпеку України.  

Довідкова інформація:

Реєстрація учасників: з 10.00.

Заявки на участь: приймають до 17.00 13 квітня 2017 р.в електронному вигляді за адресою pr_nisd@niss.gov.ua, або за тел.: +38 044 234 50 07.  

Пропуск учасників: за посвідченням особи при наявності у списку.  

Контактна особа – Леся Анатоліївна Ясинська

За додатковою інформацією звертатися: +38 067 154 93 88, Олександра Ляшенко - учений секретар НІСД.

© Національний інститут стратегічних досліджень

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-