Без похмурих кадрів і натяків на хабарі - 13.01.2017 18:16 — Новини Укрінформ
Без похмурих кадрів і натяків на хабарі

Без похмурих кадрів і натяків на хабарі

Блоги
1112
Ukrinform
Зручність та якість – пріоритети нашої реформи

Перший у Новому році та 13-й у країні: у Тернополі відкрився сервісний центр МВС!

Не буду повторюватись: сервісний центр у Тернополі відповідає усім нашим стандартам – швидко, зручно, доброзичливо!

Замість старого МРЕВ – усі сервіси МВС через електронну чергу у прозорому фронт-офісі, замість старих похмурих кадрів та натяків на хабарі -- клієнтоорієнтовані, професійні співробітники, 50% з яких — нові, спеціально підготовлені кадри, які пройшли безкоштовну програму стажування та успішно склали конкурс.

Сервісний центр у Тернополі в змозі надати до 200 послуг щодня. Для комфорту громадян із особливими потребами передбачена спеціальна кнопка виклику адміністратора та зручні місця обслуговування. Малеча має змогу погратися на дитячому майданчику, поки батьки рішають доросли справи. Як завжди якість сервісу та окремо кожного адміністратора ретельно відслідковується за допомогою спеціального планшету.

Нагадаю: у 2016 році в Україні було відкрито 12 нових сервісних центрів МВС. У січні 2017 нові центри з’являться у Закарпатській та Черкаській областях.

Консультації щодо послуг громадяни завжди можуть отримати на офіційній сторінці Фейсбук Головного сервісного центру МВСfacebook.com/hsc.gov.ua, а також за телефоном (044) 290-19-88.

Зручність та якість – пріоритети нашої реформи!

Арсен Аваков

FB

* Точка зору автора може не збігатися з позицією агентства
Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>