Понад третину вітчизняного цукру вироблять на Вінниччині

Понад третину вітчизняного цукру вироблять на Вінниччині

1159
Ukrinform
Більше третини цукру в Україні цьогоріч буде вироблено на Вінниччині.

Такі прогнози озвучив голова обласної державної адміністрації Валерій Коровій. 

«Враховуючи дуже позитивну динаміку до зростання виробництва цукру у Вінницькій області, збільшення посівів під     цукровим буряком і сприятливі погодні умови, ми в поточному році будемо мати в цукровій галузі позитивну тенденцію», - зауважив керівник ОДА. 

За його словами, протягом останніх двох років за рахунок жорсткого обмеження можливостей будь-якого адміністративного впливу на цукрові заводи вдалося застабілізувати ситуацію в цій сфері, і аграрні виробники почали везти сировину на ті заводи, які з ними розраховуються. 

«Сьогодні жодних боргів немає, і це послугувало формуванню великого стимулу для посіву цукрового буряка. В поточному році загальні площі буряка у Вінницькій області зросли на 10 %, це майже 55 тисяч га, урожайність - за 500 центнерів з гектара. А є господарства, які збирають і 600, і 700-800 центнерів з гектара, - зазначив Валерій Коровій. - Кардинально змінилася структура виробництва цукрового буряка, прийшли сучасні технології. І ми в поточному році очікуємо валове виробництво цукрового буряка в межах 420 тисяч тонн. Це більше третини всього виробництва цукру в Україні».

   

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-