Спортсмени РАЕС тріумфували на міжнародному турнірі з плавання

Спортсмени РАЕС тріумфували на міжнародному турнірі з плавання

1199
Ukrinform
Рівненські атомники стали переможцями міжнародних змагань з плавання «Кубок Лева». Спортсмени РАЕС завоювали близько 20-ти призових місць.

24-25 вересня у м. Львів проходив перший міжнародний турнір з плавання в категорії «Мастерс» «Кубок Лева». Турнір проходив за підтримки Федерації плавання Львівської області та Всеукраїнської Асоціації плавальних клубів «Мастерс». В змаганнях взяли участь більше 200 спортсменів з п’яти країн світу: Естонії, Угорщини, Польщі, Фінляндії та України. Поруч з 20-ма українськими командами змагалась і команда НАЕК «Енергоатом», яку представляли дев’ять плавців, шість з яких - працівники Рівненської АЕС.

Представники найбільшого підприємства Рівненщини вибороли 14 золотих, 7 срібних та 1 бронзову медалі. Чотири перших місця на дистанціях 200 метрів вільним стилем, 50 метрів батерфляй, 100 та 200 метрів на спині зайняв старший тренер-викладач КДЮСШ РАЕС Олександр Савчук. Переплив своїх суперників, посівши три перші позиції на дистанціях 50 метрів вільним стилем, 100 та 200 метрів батерфляй провідний інструктор навчально-тренувального центру РАЕС Євгеній Зайчик. Зокрема спортсмен виборов друге місце на дистанції 50 метрів на спині та третє місце на дистанції 50 метрів батерфляй. Золото команді НАЕК «Енергоатом» принесла й перемога лаборантки хімічного цеху РАЕС Олесі Осовської на дистанціях 100 метрів вільним стилем, 200 метрів на спині та 50 метрів батерфляй. Також жінка виборола срібло з комплексного плавання на дистанції 200 метрів. Три перших місця на дистанціях 50, 100 та 200 метрів брасом зайняв слюсар енергоремонтного підрозділу РАЕС Владислав Березюк. Машиніст насосних установок гідротехнічного цеху РАЕС Анастасія Зайчик у турнірі для своєї команди завоювала золоту медаль на дистанції 50 метрів вільним стилем, а також три срібні медалі на дистанціях 200 метрів на спині, 200 та 400 метрів вільним стилем. Також срібло виборола інженер служби надійності, ресурсу та продовження експлуатації РАЕС Оксана Казимирська на дистанціях 100 та 200 метрів брасом. Всі спортсмени брали участь у своїх вікових категоріях та нагороджені почесними дипломами.

За словами учасника змагань Олександра Савчука, подібні перемоги дають наснагу до участі у нових змаганнях та турнірах. Відтак, на черзі у плавців участь у Всеукраїнській спартакіаді Атомпрофспілки в листопаді цього року. Наразі спортсмени готуються до відкритого чемпіонату Києва та Київської області «Зустріч поколінь в олімпійський вік», що пройде 22-23 жовтня у м. Бровари. Найбільшим очікуванням атомників є чемпіонат світу з водних видів спорту, який пройде вже наступного року в Угорщині.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-