Інтернет-магазин «Розетка» представив оновлений асортимент батарейних модів для вейпінга

Інтернет-магазин «Розетка» представив оновлений асортимент батарейних модів для вейпінга

1181
Ukrinform
Український інтернет-магазин «Розетка» презентував новий розділ, присвячений батарейним модам для електронних сигарет. Доступні аксесуари для більшості поширених пристроїв.

Якісний батарейний мод — важлива складова хорошого комплекту для вейпінга. Від його характеристик залежить, наскільки комфортним і тривалим буде паріння. При виборі мода варто звертати увагу на форму і розміри блоку.

Що ж являє собою ця деталь? Її основне призначення — забезпечення електронної сигарети енергією. Однак сучасні блоки — щось більше, ніж батарейка в футлярі. Сама назва «мод» має на увазі зміну, модифікацію базового зразка.

По-перше, зміни торкнулися дизайну. Люди усвідомили, що електронний прилад для вдихання пара зовсім не повинен нагадувати «аналогову» цигарку. Більш того, така форма обмежує його можливості.

Що стосується функціональності, спостерігається два поширених підходу. Перший — це ода простоті, яку втілюють механічні батарейні моди. Класичний мехмод характеризується відсутністю електронного управління.

Другий підхід дає виробникам широкий простір для втілення нових технологій. Сучасні прилади здатні показувати рівень заряду і володіють можливістю стабілізації напруги. Вони можуть контролювати ступінь його вольтажа або потужності.

Одним з найвідоміших пристроїв електронного типу є Wismec Reuleaux RX200. Це потужний блок у великому, але привабливому корпусі. Джерело живлення — основа роботи будь-якого електронного пристрою, і прилади для вейпінгу не є винятком. Але акумуляторні блоки електронних сигарет відрізняються особливою різноманітністю. Вона забезпечується не тільки кількістю і ємністю елементів живлення. Відмінності батарейних модов полягають в особливостях дизайну, принципу роботи та функціональних особливостей.

У новому відділі інтернет-магазину «Розетка» є вибір різних моделей цих пристроїв за доступною ціною. Тут можна знайти чимало популярних виробів від відомих виробників. Дізнатися більше про кожного з них можна, ознайомившись з інформацією на сторінці товару. Представлені і детальні фотографії товару, його характеристики і опис.

Повний текст публікації доступний на B2Blogger.com.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-