SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight У Львові коронували нову шахову королеву - 18.03.2016 11:40 — Новини Укрінформ
У Львові коронували нову шахову королеву

У Львові коронували нову шахову королеву

1315
Ukrinform
У Львові відбулися церемонія нагородження та офіційне закриття чемпіонату світу з шахів серед жінок.

У фінальному матчі за шахову корону змагалися чемпіонка світу з шахів 2015 року Марія Музичук з України та претендентка з Китаю Хоу Іфань, яка тричі була чемпіонкою світу (2010, 2011, 2013). З рахунком 6:3 Хоу Іфань здобула перемогу в матчі та вчетверте стала шаховою королевою світу.

У Львові коронували нову шахову королеву

Шахістки зіграли дев’ять партій, три з яких завершились перемогою китаянки, решта шість – внічию. Найдовшою була сьома партія, що тривала більше п’яти годин та завершилась після 81-го ходу, найкоротша - четверта партія - тривала менше трьох годин.

З призового фонду матчу, який становить 200 тисяч євро, переможниця отримає 60%, переможена - 40%.

Після церемонії нагородження також відбулося відкриття пам’ятної таблички, на якій зазначено, що матч за звання чемпіонки світу з шахів серед жінок відбувався у Палаці Потоцьких, та розміщено автографи Марії Музичук та Хоу Іфань.

Фото: Альона Николаєвич/Укрінформ


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-