SELECT p.id,p.filename, p.memo_ukr memo, g.photo_id main_photo, g.name_ukr gname FROM photos p LEFT JOIN galleries g ON g.id=p.gallery_id AND g.photo_id=p.id WHERE p.gallery_id=? ORDER BY main_photo DESC, p.weight Нові «Фурії» для української армії показали журналістам - 17.02.2016 16:07 — Новини Укрінформ
Нові «Фурії» для української армії показали журналістам

Нові «Фурії» для української армії показали журналістам

1738
Ukrinform
На прес-конференції в Укрінформі розказали про стан із оснащенням Збройних сил України новими безпілотними літальними апаратами.

Було продемонстровано новий безпілотний комплекс "Фурія" компанії НВП “Атлон Авіа”, який постачається до ЗСУ.

Новий безпілотний комплекс

Фото: Олена Худякова / Укрінформ

Комплекс "Фурія" дозволяє ефективно вести повітряну розвідку на відстані до 30 кілометрів. При виробництві планера використовувалися матеріали зі склотканини, вуглеводної тканини, а також карбон.

На безпілотнику встановлений електричний силовий агрегат, що забезпечує високу надійність у польоті. Живлення апарату здійснюється за допомогою двох батарей, які залежно від погодних умов дозволяють йому перебувати у повітрі до двох годин.

Крейсерська швидкість становить 65 км/год, максимальна - до 130 км/год. Дальність польоту - близько 50 кілометрів від моменту вильоту до повернення. Планер оснащений денною та нічною оптичною системою спостережень.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-