Тука й Жебрівський надали пропозиції, де не можна проводити вибори

1532
Ukrinform
Центральна виборча комісія вже отримала подання від голів Донецької та Луганської військово-цивільних адміністрацій з переліком населених пунктів регіонів, у яких пропонується не проводити чергові місце вибори 25 жовтня з міркувань безпеки. Центрвиборчком прийме відповідне рішення найближчими днями.

Про це в коментарі кореспондентові Укрінформу заявив заступник голови ЦВК Андрій Магера.

«До Центральної виборчої комісії надійшли подання і від голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації, і від голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації щодо переліку населених пунктів, де, на їхню думку, вибори провести буде неможливо, у першу чергу в силу знаходження цих населених пунктів у прифронтовій території, у зоні зіткнення, а також на території, яка може перебувати під обстрілами і де є серйозні побоювання щодо життя членів виборчих комісій і самих виборців. Такий перелік у нас є і Центральна виборча комісія зараз його уважно вивчає», - сказав він.

За його словами,  подання від очільника Луганської ВЦА Георгія Туки надійшло сьогодні, а від його колеги з Донеччини Павла Жебрівського - «трішки раніше».

Читайте також: Магера: Вибори на Донбасі відбудуться, але не всюди

Водночас він не повідомив чіткої кількості населених пунктів Донеччини й Луганщини, де не можна проводити чергові місцеві вибори, оскільки «їх ще потрібно підрахувати», хоча розповів, що по кожному населеному пункту є чітке обгрунтування.

«У мене є документи від Жебрівського і Туки й там є чітко по кожному населеному пункту визначено критерії, у зв'язку з чим не можна проводити вибори. Як правило, це, як нам мене, об'єктивні критерії, критерії безпеки, критерії знаходження населених пунктів у зоні зіткнення. Я думаю, що на ці критерії треба зважати і ЦВК варто було би погодитися з цим», - наголосив Магера.

Він додав, що рішення комісії дізнаємося "протягом найближчих днів", однак він особисто підтримує позицію Жебрівського й Туки.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-