Продати Roshen буде нелегко – Президент

Продати Roshen буде нелегко – Президент

1833
Ukrinform
Президент Петро Порошенко пояснив іноземній аудиторії значення українського слова "деолігархізація": це боротьба з системою, а не з окремими людьми.

Своє бачення Глава держави виклав в інтерв'ю іноземним ЗМІ, зокрема французькому виданню Le Monde, повідомляє власний кореспондент Укрінформу.

"Це (деолігархізація - ред.) не угода з олігархами, це боротьба. Не проти людей, а проти системи", - сказав Порошенко.

За його словами, у такий спосіб українська влада хоче відновити державні активи, над якими держава втрачала контроль упродовж 23 років. "Це стосується всіх секторів економіки, а отже, всіх олігархів, усіх їхніх непрозорих схем", - зазначив Президент.

За його словами, цей процес розпочався шляхом голосування у парламенті закону про "Укрнафту" (компанія, що належить державі, але керується Ігорем Коломойським), але влада має намір "розпочати наступ одночасно на всі монополії в електроенергетиці, вугільній галузі, газовій сфері тощо".

Журналісти також запитали у Порошенка про його обіцянки продати власний бізнес у харчовій промисловості. "Мій бізнес абсолютно прозорий: я ніколи у своєму житті не використовував державні кошти, я побудував одну з найкращих компаній у Європі, яка найкраще керується", - зауважив він.

При цьому він додав, що зараз продажем Roshen опікується приватна інвестиційно-банківська компанія Rothschild, і ця справа буде "нелегкою". Водночас Порошенко уникнув відповіді на запитання щодо свого іншого активу - "5 каналу".


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-