Російський Червоний Хрест відмежувався від московської гуманітарки

Російський Червоний Хрест відмежувався від московської гуманітарки

115
Ukrinform
В Україні занепокоєні черговою провокаційною акцією Росії з так званим «гуманітарним конвоєм» московського відділення Російського Червоного Хреста до Луганська 21 грудня.

Про це у середу на брифінгу заявив речник Міністерства закордонних справ України Євген Перебийніс, передає кореспондент Укрінформу.

«Про непогодження з ними «московського конвою» та своє незалучення до нього МЗС України поінформували Міжнародний комітет Червоного Хреста та Національне товариство Червоного Хреста України. За наявною інформацією, від волюнтаристських дій московського відділення Червоного Хреста відмежувався навіть російський Червоний Хрест, складовою якого воно є», - сказав він.

Перебийніс підкреслив, що використання імені та авторитету Міжнародного Червонохресного руху у протиправних діях є новою для Росії та небаченою досі в світі «вершиною цинізму та зухвалості».

Водночас він зазначив, що уряд України і надалі докладатиме усіх можливих зусиль для допомоги людям, що потерпають від злодіянь проросійських бандитів в окремих регіонах Донецької та Луганської областей.

Читайте також: На Донбас з Росії заїхали шість "негуманітарних" вантажівок

МЗС України закликає російську сторону вплинути на контрольовані нею терористичні організації ДНР і ЛНР з тим, щоб українська гуманітарна допомога нарешті потрапила до нужденних категорій цивільного населення, наголосив речник МЗС.


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-