Стрічку про Надію Савченко покажуть у жовтні в десяти містах України

Стрічку про Надію Савченко покажуть у жовтні в десяти містах України

99
Ukrinform
Показ фільму "Наша Надія" режисера Володимира Тихого відбудеться у жовтні одразу в десяти містах України.

Про це повідомили в Національному центрі Олександра Довженка.

"Загальний розклад показів стрічки "Наша Надія" в містах України: 8.10 - Ужгород, Закарпатський обласний академічний театр ляльок; 9.10 - Львів, Кінопалац "Коперник"; 10.10 - Вінниця, кінотеатр "Родіна"; 11.10 - Тернопіль, Кінопалац; 15.10 - Дніпропетровськ, кінотеатр "Правда"; 17.10 - Чернівці, Будинок Естетики; 18.10 - Івано-Франківськ, кінотеатр "Люм'єр" та Одеса, кінотеатр "U-Cinema"; 19.10 - Херсон, кінотеатр "Ювілейний"; 21.10 - Київ, кінотеатр "Жовтень", - зазначається в повідомленні.

Фільм розповідає про події, що розпочалися на території нашої країни ще весною, з початку окупації Криму. Режисер фільмував хроніки про Схід і добровольчі батальйони - ще коли Савченко не була головною героїнею. І в процесі роботи з'явилася Надія - як героїня, що уособлює ідею добровольчих батальйонів та громадської ініціативи.

Документальний фільм "Наша Надія" додає деталей до портрету Надії Савченко, розкриває її характер, зазирає у дитинство - і монументальна постать цієї мужньої жінки набуває вкрай особистих й несподівано тендітних рис. На тлі анексії Криму, бойових дій на Сході про Надю розповідають її мати та сестра, бійці, що воювали разом з нею, а також люди, яким не байдужа її доля.

Читайте також: Умови утримання Савченко в СІЗО погіршилися - адвокат


Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-