ЦВК зареєструвала бійця АТО кандидатом просто у шпиталі

148
Ukrinform
Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у народні депутати бійця АТО, військовослужбовця батальйону «Дніпро-1» Артема Кравченка, який проходить лікування у Дніпропетровському військовому госпіталі після трьох кульових поранень.

Про це Укрінформу повідомили з відділу взаємодії із ЗМІ Секретаріату ЦВК.

«Кравченко А.В. звернувся до ЦВК з проханням надати йому можливість подати документи для реєстрації кандидатом у народні депутати України не в приміщенні ЦВК, а за місцем стаціонарного лікування. Він надав довідки про неможливість особисто прибути до Центральної виборчої комісії у встановлений законом строк. У зв'язку з цим, з метою сприяння реалізації його виборчих прав, було прийнято рішення відрядити до Дніпропетровська працівника секретаріату Комісії», - повідомив на засіданні голова ЦВК Михайло Охендовський.

Він окремо наголосив, що подані Кравченком документи повністю відповідають вимогам закону про вибори, тож, прийнявши у бійця документи саме в такий спосіб, ЦВК не порушила жодної законодавчої норми.

ЦВК одностайно ухвалила рішення зареєструвати Кравченка А.В. кандидатом у народні депутати України в ОВО №34 у порядку самовисування.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-