Прокуратура Києва спрямувала на потреби ЗСУ понад ₴52 мільйони арештованих коштів

Прокуратура Києва спрямувала на потреби ЗСУ понад ₴52 мільйони арештованих коштів

Укрінформ
Столична прокуратура передала на потреби Збройних сил України понад 52 млн грн арештованих коштів чайної компанії з російськими бенефіціарами.

Як передає Укрінформ, про це Київська міська прокуратура повідомляє у Телеграмі.

«Подільською окружною прокуратурою міста Києва в межах розслідування у кримінальному провадженні на користь Збройних сил України передано понад 52 млн грн арештованих коштів», - ідеться в повідомленні.

Слідством встановлено, що у Києві та на території інших регіонів України здійснюють діяльність підприємства, які займаються виробництвом та продажем чаю. Кінцевими бенефіціарними власниками компаній є резиденти рф.

Діяльність цих компаній та підконтрольних ним суб’єктів господарювання досліджується на предмет причетності до фінансування дій, вчинених з метою насильницької зміни чи повалення конституційного ладу або захоплення державної влади, зміни меж території або державного кордону України, та привласнення майна (ч. 2 ст. 110-2, ч. 5 ст. 191 Кримінального кодексу України).

«Враховуючи, що кінцевим бенефіціарним власником компаній є резидент рф, існує значний ризик у прийнятті рішень керівництвом вказаних підприємств на шкоду державній безпеці України», - сказано в повідомленні.

Читайте також: Поліція передала військовим понад 300 тисяч пачок конфіскованих цигарок

За клопотанням окружної прокуратури банківські рахунки вказаних товариств заарештовано, а кошти розміщені на них в розмірі понад 52 млн грн передано на користь ЗСУ.

Як повідомляв Укрінформ, Державна митна служба України за 2022 рік передала на потреби оборонців України конфіскованих товарів та транспортних засобів на 356,4 млн грн.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-