У Києві відновили 11 пошкоджених ворожими обстрілами будинків

У Києві відновили 11 пошкоджених ворожими обстрілами будинків

Укрінформ
У Києві завершили роботи з відновлення 11 із 17 житлових багатоповерхових будинків, які минулого року зазнали найбільших пошкоджень внаслідок російських обстрілів.

Як передає Укрінформ, про це Київська міська державна адміністрація повідомляє у Фейсбуці.

За інформацією Департамента економіки та інвестицій КМДА, за результатами обстеження було встановлено 17 найбільш пошкоджених серед житлових багатоповерхівок. У 2022 році на технічну експертизу та відновлення цих будинків із резервного фонду бюджету Києва було спрямовано 407,5 млн грн.

Ще в шести багатоповерхових будинках відновлювальні роботи заплановано завершити у першому півріччі поточного року. На це у міському бюджеті передбачено 159,5 млн грн.

Разом із тим, у 2022 році з резервного фонду Державного бюджету для ліквідації наслідків бойових дій у столиці було виділено 200 млн гривень. Кошти передбачались на проведення робіт із заміни вікон та дверей, ремонт дахів та покрівель у пошкоджених житлових будинках. У минулому році на зазначені роботи спрямовано 111,1 млн грн.

Станом на початок січня 2023 року у Києві відновлено 121 зі 145 об’єктів соціальної інфраструктури, пошкоджених внаслідок бойових дій.

Читайте також: У Києві відновили близько 700 житлових та інфраструктурних об'єктів

Зокрема, відремонтовані 47 шкіл, 28 дитячих садочків та 46 інших об’єктів, серед яких заклади охорони здоров’я, соціального захисту, культури, спорту та професійної освіти. З бюджету міста Києва на ці роботи у 2022 році було спрямовано 212,6 млн грн. Крім того, вказані об’єкти ремонтувались за рахунок власних коштів закладів і комунальних підприємств та благодійні внески.

Цього року відновлювальні роботи заплановано продовжити у закладі дошкільної освіти комплексного типу (спеціального) № 435 у Подільському районі, у Національному музеї "Київська картинна галерея" та у Національному музеї мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків у Шевченківському районі, у Музеї видатних діячів української культури Лесі Українки, Миколи Лисенка, Панаса Саксаганського, Михайла Старицького у Голосіївському районі, а також у Київській муніципальній академії естрадного та циркового мистецтва на вул. Жилянській.

На вказані об’єкти у цьому році передбачено спрямувати з міського бюджету 57, 6 млн грн.

Як повідомляв Укрінформ, унаслідок російської агресії пошкоджень або руйнувань зазнали понад 27 тисяч об'єктів інфраструктури Київської області.

Фото: КМДА

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-