Понад 90% житлових будинків у столиці готові до опалювального сезону – КМДА

Понад 90% житлових будинків у столиці готові до опалювального сезону – КМДА

Укрінформ
У Києві понад 90% житлових будинків, що обслуговуються муніципальними керуючими компаніями, отримали акти готовності до зими, підготовка до опалювального сезону триває.

Як передає Укрінформ з посиланням на Київську міську державну адміністрацію, про це йшлося під час чергового засідання оперативного штабу з підготовки міського господарства до опалювального сезону під головуванням заступника голови КМДА Петра Пантелеєва.

«Ми зараз на фінальному етапі готовності до зими і кожна посадова особа в районі, підприємстві чи інших організаціях, що займаються підготовкою готовності до запуску тепла, мають усвідомлювати серйозну відповідальність в нинішніх умовах воєнного стану. У Києві різноманітний житловий фонд, багато будівель старої забудови, однак усі без винятку мешканці повинні бути з теплом цієї зими. Будинки різних категорій та різної проблематики – це наша зона відповідальності без винятків. Маємо діяти в єдиній злагодженій системі координат з усіма, аби в цей нелегкий період пройти опалювальний сезон надійно та з необхідними послугами», – підкреслив Пантелеєв.

Також заступник голови держадміністрації наголосив, що будинки житлово-будівельних кооперативів (ЖКБ) та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) мають пришвидшити роботу, оскільки їх рівень отримання актів на сьогодні є недостатнім.

За його словами, «місто готове допомагати вирішувати нагальні об’єктивні проблеми, але вимоги до всіх однакові – будинки повинні бути готові запустити теплоносій, а комунальні служби цілодобово повинні бути готові усувати аварійні ситуації».

«Тому я прошу керівників ЖБК та ОСББ прискорити роботу з отримання актів готовності й оперативно вирішувати на районному чи міському рівні проблеми», – зазначив він.

Читайте також: Кличко закликав Німеччину допомогти Києву з генераторами і мобільними пунктами обігріву

Як повідомлялося, у Києві комунальні служби усунули вже понад 2,1 тисячі пошкоджень теплових мереж після гідравлічних випробувань.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-