Уряд змінив порядок призначення голів районних держадміністрацій Києва

Уряд змінив порядок призначення голів районних держадміністрацій Києва

Укрінформ
Кабінет Міністрів вніс зміни до порядку призначення та звільнення голів районних державних адміністрацій Києва та Севастополя, скасувавши, зокрема, необхідність врахування пропозицій голів міських державних адміністрацій.

Як передає Укрінформ, про це йдеться у постанові Кабміну №43 від 24 січня, опублікованій на Урядовому порталі

Так, Кабмін вніс зміни до Порядку розгляду питань, пов’язаних з підготовкою і внесенням подань щодо осіб, призначення на посаду та звільнення з посади яких здійснюється Верховною Радою, Президентом України або Кабінетом Міністрів чи погоджується з Кабінетом Міністрів.

Визначено, що "голова обласної, Київської та Севастопольської міської, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації призначається на посаду та звільняється з посади Президентом України за поданням Кабінету Міністрів України згідно з пропозиціями Прем’єр-міністра України".

Читайте також: Кличко заявив, що звільнення його з посади голови КМДА буде неконституційним

Водночас зміни передбачають, що голова районної в Автономній Республіці Крим, районної держадміністрації призначається на посаду та звільняється з посади Президентом України за поданням Кабінету Міністрів відповідно до пропозицій голови Ради міністрів Автономної Республіки Крим та голів обласних держадміністрацій.

Раніше ж порядок передбачав, що голова районної в АРК, районної у містах Києві та Севастополі держадміністрації призначається на посаду та звільняється Президентом за поданням Кабінету Міністрів відповідно до пропозицій голови Ради міністрів АРК, голів обласних, Київської та Севастопольської міських держадміністрацій.

Приєднуйтесь до наших каналів Telegram, Instagram та YouTube.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-