Комунальники пояснили, чому «забуксувало» будівництво Подільського мосту

Комунальники пояснили, чому «забуксувало» будівництво Подільського мосту

Укрінформ
Причинами затримки завершення будівництва Подільського мостового переходу через р. Дніпро стала пандемія коронавірусу, коригування проєкту лівобережної частини мостового переходу, а також спротив мешканців Русанівських садів.

Про це Укрінформу заявили в комунальному підприємстві "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" у відповідь на інформаційний запит.

"Затримка будівництва пов'язана з виконанням робіт з коригування проєкту лівобережної частини мостового переходу на вимогу громади мешканців житлового масиву Воскресенський. Зокрема, розв'язання напрямків будівництва мостового переходу в обхід озера Радунка із забезпеченням транспортного зв'язку з вулиці О. Бальзака", - йдеться у відповіді.

Також, за даними замовника будівництва мосту, темпи виконання робіт знизилися у зв'язку з обмежувальними заходами, пов'язаними з пандемією.

Крім цього, у КП повідомили, що протягом року активісти Русанівських садів чинили спротив будівництву Подільського мостового переходу, перешкоджаючи проїзду будівельної техніки. "Питання вирішувалися шляхом переговорів в юридично-правовому порядку", - додали на підприємстві.

Читайте також: Подільський міст обіцяють відкрити вже наступного року

Також зазначається, що станом на 17 січня 2022 року на об'єкті виконувалися наступні види робіт: будівництво перетину із залізничними коліями; будівництво основних огороджуючих конструкцій тунелів метро; зведення дорожнього насипу на Русанівських садах; влаштування гідроізоляційного покриття та шарів асфальтобетонного полотна прогонових будов мостового переходу; встановлення бар'єрної та перильної огорож, монтаж шумозахисних екранів; перекладання інженерних мереж; демонтаж підводної частини тимчасових опор.

Як повідомляв Укрінформ, під час річного звіту Київський міський голова Віталій Кличко констатував, що у 2021 році не вдалося відкрити автосполучення Подільсько-Воскресенським мостом, але пообіцяв його добудову у 2022 році.

Читайте також: Кличко звільнив заступника, який «божився», що будує Подільський міст

Автомобільне сполучення між лівим і правим берегами Дніпра по Подільсько-Воскресенському мосту планували запустити наприкінці 2021 року; наступним етапом має бути будівництво метро на Троєщину.

Раніше Кличко повідомляв, що жителі Русанівських садів блокують рух будівельного транспорту, чим зривають терміни зведення Подільсько-Воскресенського мосту.

Читайте також: У Мінфіні вважають, що метро на Троєщину можна запустити до 2024 року

Замовник та генеральний підрядник звернулися до правоохоронних органів із проханням сприяти в ліквідації незаконного перекриття руху будівельного транспорту вулицею Центральною Садової та з проханням забезпечити громадський правопорядок під час ліквідації стихійних блокпостів та незаконних огороджувальних засобів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-