У Києві запропонували локації для скульптури борщу

У Києві запропонували локації для скульптури борщу

Укрінформ
Кияни запропонували місця для встановлення скульптури борщу з метою розвитку гастротуризму та увіковічення національної української страви.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Київради.

За словами ініціатора встановлення скульптури, шеф-кухаря Євгена Клопотенка, кияни запропонували власні варіанти локації, де можна встановити скульптуру борщу, серед них найпопулярнішими є Житній ринок, Поштова та Контрактова площі, Бессарабка, парк імені Тараса Шевченка, Арка Дружби народів та інші.

«Нашу ініціативу підтримали кияни – це показує, що арт-об’єкт є цікавим для місцевих жителів. Я вдячний усім людям, які запропонували свої варіанти локацій для встановлення скульптури. Борщ є українською національною стравою, яку необхідно популяризувати у світі, адже гастротуризм є дієвим інструментом для підвищення привабливості столиці», – розповів Клопотенко.

Читайте також: «Козак Мейс-2021»: як Клопотенко у польових умовах борщ готував

Як зазначив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко, міська влада підтримує громадські ініціативи та сприяє їх реалізації у столиці.

«Кияни запропонували локації для встановлення скульптури борщу з метою увіковічення української національної страви. Необхідно не лише зберегти нематеріальну культурну спадщину нашого народу, а й забезпечити її популяризацію на теренах України та світу. Міська влада розвиває туристичну привабливість столиці через гастротуризм. Також важливо створювати нові неповторні публічні простори для відвідування, адже це один з основних чинників формування туристичної дестинації», – наголосив Володимир Бондаренко.

Читайте також: Страва з українською душею: Як у США доводили справжнє походження борщу

Бондаренко додав, що незабаром буде оголошено конкурс проєктів серед професійних скульпторів.

Як повідомлялося, у Києві планують встановити скульптуру борщу. Киянам пропонують обрати місце для встановлення скульптури борщу для увіковічення національної української страви та розвитку гастротуризму.

Скульптуру буде виготовлено за кошти приватних осіб.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-