У КМДА прокоментували обшук у комунальників, які купували ліфти

У КМДА прокоментували обшук у комунальників, які купували ліфти

Укрінформ
Подільська окружна прокуратура міста Києва спільно з ГУ БКОЗ СБ України провела у приміщеннях КП «Житлоінвестбуд-УКБ» обшук щодо господарських операцій, які ніколи не здійснювались комунальним підприємством.

Про це повідомили у пресслужбі Київської міської держадміністрації, передає Укрінформ.

"У четвер 16 вересня правоохоронці вручили директору КП ухвалу, в якій були зазначені недостовірні дані. Зокрема, щодо начебто придбання комплектуючих до ліфтів ТОВ «ММ-Ліфт», ТОВ «М-Монтажліфт», ТОВ «Ліфт- Експрес», ТОВ «Джерсан». Однак із такими компаніями комунальне підприємство не здійснювало жодних операцій", - йдеться у повідомленні.

Читайте також: У Київавтодор і десять столичних ШЕУ прийшли з обшуками

За кошти підрядників «Житлоінвестбуд-УКБ», на виконання договорів комісії із підрядними компаніями, закупив 4 ліфти на об’єкти будівництва у ТОВ «Карат - Ліфткомплект», пояснили в комунальному підприємстві.

При цьому всі ліфти були отримані та передані підрядним організаціям. Три з них уже встановлені на об’єктах будівництва, четвертий готують до встановлення.

Читайте також: Справа про мільйонні розкрадання: у керівників київського «Спецжитлофонду» провели 13 обшуків

"Слідчі дії правоохоронних органів за ухвалою, інформація в якій не відповідає дійсності, – це продовження системного тиску на міську владу Києва, наголосили в КП «Житлоінвестбуд-УКБ»", - зазначили в КМДА.

Як повідомляв Укрінформ, у Києві правоохоронці проводять обшуки на комунальному підприємстві з питань будівництва житлових будинків «Житлоінвестбуд-УКБ» у справі про розкрадання коштів на закупівлях пасажирських ліфтів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-