Київський апеляційний суд попереджує про розсилку фейкових повісток

Київський апеляційний суд попереджує про розсилку фейкових повісток

Укрінформ
Київський апеляційний суд повідомляє про випадки розсилки фейкових судових повісток-повідомлень через електронну пошту від імені суду та закликає бути пильними адресатів і не відкривати вкладення листів, на які вони не очікували.

Як передає Укрінформ, про це інформує портал Судова влада України з посиланням на пресслужбу суду.

«Київський апеляційний суд повідомляє, що останнім часом зафіксовано неодноразові випадки розсилки фейкових судових повісток-повідомлень про виклик до суду через електронну пошту від імені Київського апеляційного суду», - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що листи надходять з адреси, домен якої схожий на електронну пошту Київського апеляційного суду.

Також повідомляється, що ініціатори розсилки незаконно використовують логотип та найменування суду, а вказана спам-розсилка містить вкладення, активація якого призводить до інфікування операційної системи шкідливим програмним забезпеченням.

Читайте також: Майже 12 тисяч фейкових акаунтів: СБУ ліквідувала потужну проросійську ботоферму

«Київський апеляційний суд закликає бути пильними та не відкривати вкладення листів, яких ви не очікували отримати. Зверніть увагу, єдина офіційна електронна адреса, від імені якої можуть надходити повідомлення є inbox@kia.court.gov.ua», - йдеться в повідомленні.

Наразі Київський апеляційний суд з’ясовує ситуацію та має намір звернутися до відповідних органів із запитом про встановлення організаторів фейкової розсилки.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-