Перейменування проспектів Шухевича та Бандери: у В’ятровича подали апеляцію

Перейменування проспектів Шухевича та Бандери: у В’ятровича подали апеляцію

Укрінформ
Український інститут національної пам’яті (УІНП) подав апеляційну скаргу на рішення Окружного адміністративного суду міста Києва щодо скасування рішень Київради про перейменування проспектів Московського та Генерала Ватутіна на Степана Бандери і Романа Шухевича.

Про це повідомляє пресслужба УІНП.

“Вважаємо, що судом першої інстанції під час розгляду справи по суті та прийняття рішення суду першої інстанції було неправильно застосовано норми матеріального права та порушено норми процесуального права, не доведено обставини, що мають значення для справи, які суд першої інстанції визнав встановленими, а висновки, викладені у рішенні суду першої інстанції, не відповідають обставинам справи”, - йдеться в апеляційній скарзі.

Як пояснив юрист УІНП Сергій Рябенко, всі обґрунтування щодо відсутності порушень прав позивачів, неправильного застосування судом першої інстанції норм процесуального права, неправильного застосування судом першої інстанції до спірних правовідносин норм Законів України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону їхньої символіки”, неправильного застосування судом першої інстанції до спірних правовідносин та “Про присвоєння юридичним особам та об'єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій” тощо були подані до Окружного адміністративного суду.

Читайте також: Окружний адмінсуд Києва пояснив рішення щодо проспектів Бандери й Шухевича

Як повідомлялося, 25 червня 2019 року Окружний адміністративний суд Києва скасував рішення Київської міської ради про перейменування проспектів Московського та Генерала Ватутіна на Степана Бандери і Романа Шухевича в українській столиці.

У липні 2016 року Київська міська рада перейменувала Московський проспект в українській столиці на проспект Степана Бандери.

В червні 2017 року Київська міська рада проголосувала за перейменування проспекту генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича (головнокомандувача Української повстанської армії).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-