Перейменування проспектів Бандери й Шухевича: у В'ятровича готують апеляцію

Перейменування проспектів Бандери й Шухевича: у В'ятровича готують апеляцію

Укрінформ
УІНП отримав повний текст рішення Окружного адмінсуду міста Києва про перейменування двох проспектів на честь Степана Бандери і Романа Шухевича та готує апеляцію.
Про це повідомляє пресслужба УІНП.

“Перейменування цих проспектів у Києві відбулося за встановленою законодавством процедурою. Питання розглядалось консультативно-дорадчою комісією, комісіями Київради, відбулося громадське обговорення, проголосували депутати. Відтак ми будемо оскаржувати це рішення суду та загалом протидіяти будь-яким іншим можливим спробам реваншу проросійських сил в Україні”, - зазначає перший заступник голови Інституту національної пам’яті Аліна Шпак.

Як нагадали у прес-службі, 25 червня cуд частково задовольнив позовні вимоги двох громадських організацій, скасувавши рішення Київради про перейменування проспектів Московського на Бандери і Ватутіна на Шухевича. Суддя – Олеся Миколаївна Чудак.

Із повним текстом рішення суду по проспектах можна ознайомитися у Єдиному реєстрі судових рішень за посиланням.

В УІНП вважають, що внесок Степана Бандери, очільника українського визвольного руху, та Романа Шухевича, головнокомандувача Української повстанської армії, в боротьбу за державність і незалежність України був визначальним, а тому їхні імена обов’язково мають бути увічнені в назвах вулиць столиці.

Читайте також: Перейменування проспекту: Кернес відреагував на погрозу В'ятровича подати в суд

Як відомо, Київська міська рада перейменувала Московський проспект в українській столиці на проспект Степана Бандери в липні 2016 року. За перейменування проспекту генерала Ватутіна на проспект Романа Шухевича проголосувала в червні 2017 року.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-