Кличко розповів, як Київ стимулює розвиток сучасних технологій

Кличко розповів, як Київ стимулює розвиток сучасних технологій

Фото
Укрінформ
Міська влада Києва, в співпраці з громадою та бізнесом, стимулює впровадження інновацій задля подальшого розвитку нашого міста.

Про це заявив мер столиці Віталій Кличко під час виступу на відкритті Інвестиційного форуму Києва-2018, повідомляє прес-служба міського голови

«В оновленій Стратегії розвитку столиці до 2025 року одним з пріоритетів визначений саме розвиток інноваційних галузей економіки з високою доданою вартістю. Йдеться, зокрема, і про дерегуляцію підприємницької діяльності, прозорі і рівні умови для ведення бізнесу, про захист інвестицій та економічні стимули для залучення роботодавців. Важливою є також кооперація між бізнесом та наукою, - це успішно працює в розвинених країнах світу», - зазначив мер.

Він нагадав, що понад 60 відсотків всіх закордонних інвестицій в Україну останніми роками приходять саме в столицю. Бо в Києві працює найбільше провідних спеціалістів різних галузей: промисловості, інформаційних технологій, торгівлі, нерухомості, фінансів.

За словами Кличка, Київ є одним з лідерів ІТ-галузі серед міст Східної Європи. «40 відсотків усіх ІТ-фахівців України працюють в столиці, тому Київ є центром для розміщення великої кількості акселераторів, інкубаторів, хабів, де працюють фахівці передових технологій, генерують нові ідеї та рішення», - відзначив він. Мер також нагадав, що вже три роки в столиці успішно впроваджують «розумні» рішення в управлінні містом в рамках системи Смарт-сіті.

Читайте також: Поліція у Києві працюватиме в посиленому режимі - Кличко

«Можу без перебільшення заявити, що Київ у своїх напрацюваннях уже може скласти конкуренцію багатьом європейським містам. І форум, який ми сьогодні проводимо, -  це майданчик для київських інновацій», - заявив Кличко.

Значний прогрес України і, зокрема, Києва у залученні інвестицій відзначив глава представництва ЄС в Україні Хюг Мінгареллі. За його словами, вирішити завдання із забезпечення фінансової стабільності та залучення іноземних інвестицій може допомогти Угода про асоціацію з ЄС. Головне, відзначив Мінгареллі, - дотримуватися верховенства права, належного управління, прозорості та чесних правил для бізнесу.

"За останніх чотири роки в країні, а особливо у Києві, було досягнуто значного прогресу. Від системи державних закупівель до макрофінансової стабільності, від системи охорони здоров'я до пенсійної системи, від освіти до енергетичного сектора", - сказав він.

За словами Мінгареллі, у Києві зосереджені і великі наукові ресурси. "Головне – правильно ці ресурси використовувати", - відзначив він.

Фото: прес-служба КМДА

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-