У Національній бібліотеці імені Вернадського обрали гендиректора

У Національній бібліотеці імені Вернадського обрали гендиректора

Укрінформ
Генеральним директором Національної бібліотеки імені Володимира Вернадського обрано члена-кореспондента Національної академії наук України, доктора історичних наук, професора Любов Дубровіну.

Про це Укрінформу повідомила керівник прес-служби бібліотеки Зоя Шарикова.

За її словами, вибори гендиректора НБУВ відбулися 17 жовтня. За Дубровіну, яка досі була виконувачем обов’язків генерального директора цієї бібліотеки, проголосували 83% працівників, які брали участь у виборах.

Шарикова нагадала, що конкурс на заміщення посади генерального директора Національної бібліотеки ім. Вернадського було оголошено в серпні нинішнього року. На участь у конкурсі зареєструвалася лише Дубровіна. Заявок від інших претендентів у визначений термін – до 1 жовтня – не надійшло.

В середу для участі у виборах гендиректора із 392 наукових співробітників бібліотеки, які мають право обирати керівника, зареєструвалися 339 працівників, яким були видані виборчі бюлетені.

Читайте також: “Влада” Криму хоче перейменувати бібліотеку ім. Франка

“За результатами підрахунку голосів за кандидата Л.Дубровіну було подано 283 голоси, що становить 83 відсотки, проти – 53, недійсних бюлетенів – 3. Таким чином, генеральним директором Національної бібліотеки України імені В.І. Вернадського обрано Любов Дубровіну”, - сказала керівник прес-служби.

За її словами, новообраний генеральний директор НБУВ подякувала працівникам колективу за довіру й підтримку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-