Громадський транспорт Києва сьогодні змінить роботу

Громадський транспорт Києва сьогодні змінить роботу

Укрінформ
Сьогодні, у День захисника України, у зв’язку з проведенням масових заходів у центрі міста змінить роботу громадський транспорт. 

Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на КП «Київпастранс».

"14 жовтня із 15:00 у зв’язку з проведенням масових заходів у центральній частині міста та відповідною забороною руху всіх видів транспорту на вул. Володимирській (на ділянці від вул. Льва Толстого до б-ру Тараса Шевченка), б-рі Тараса Шевченка (на ділянці від вул. Володимирської до Бессарабської площі), вул. Хрещатик (на ділянці від Бессарабської площі до Європейської площі), Європейській площі вносяться зміни в роботу наземного громадського транспорту", - йдеться у повідомленні. 

Так, 14 жовтня із 15:00 до закінчення заходів передбачено тимчасове призупинення руху тролейбусів маршрутів №№ 5, 7, 8, 17 та автобусів маршрутів №№ 24, 114, 118. У разі необхідності рух буде організовано таким чином:

- тролейбуси маршрутів №№ 5, 7, 8, 17 відповідно від вул. Білицької, вул. Чорнобильської, вул. Смілянської, пл. Космонавтів до б-ру Тараса Шевченка за власним маршрутом, далі – вул. Леонтовича – вул. Богдана Хмельницького – вул. Пирогова – б-р Тараса Шевченка, далі за власною трасою;

- автобуси маршруту № 114 від вул. Милославської до Гаванського мосту за власним маршрутом, далі – вул. Набережно-Хрещатицька – вул. Хорива – вул. Почайнинська – вул. Григорія Сковороди – вул. Межигірська – вул. Електриків – вул. Набережно-Рибальська, далі за власним маршрутом;

- автобуси маршруту № 118 від ст. м. «Чернігівська» до вул. Басейної за власним маршрутом, далі – вул. Еспланадна – вул. Саксаганського (у зворотному напрямку: вул. Жилянська – вул. Шота Руставелі) – просп. Перемоги, далі за власним маршрутом.

Як повідомлялось, Президент Петро Порошенко у неділю, 14 жовтня, візьме участь в урочистому заході на Софійській площі в Києві з нагоди Дня захисника України.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-