Київводоканал оголосив тендер на поставку 500 тонн хлору

Київводоканал оголосив тендер на поставку 500 тонн хлору

928
Укрінформ
«Київводоканал» оголосив тендер на поставку 502,5 т рідкого хлору в системі «ProZorro».

Про це повідомляє прес-служба КМДА.

"Для подальшої стабільної роботи підприємства «Київводоканал» оголосив тендер на поставку 502,5 т рідкого хлору в системі «ProZorro». Аукціон запланований на 9 жовтня 2018 року", - йдеться у повідомленні. 

«Київводоканал» наголошує, що відкритий до співпраці з усіма зацікавленими сторонами, у тому числі і з міжнародними компаніями, які є виробниками чи постачальниками рідкого хлору.

Читайте також: Зубко розказав, як вирішують "хлорну проблему"

"Тендер передбачає доставку хлору на підприємство, оскільки «Київводоканал» немає для таких цілей спеціалізованого транспорту. У цьому контексті співпраця з іноземними компаніями ускладнюється тим, що більшість з них пропонують хлор на умовах самовивозу", - зазначили у відомстві. 

Водночас ситуація на ринку змінюється постійно, «Київводоканал» знаходиться у процесі отримання пропозицій і наголошує, що буде співпрацювати з тією компанією, яка запропонує кращі умови поставок.

Зокрема, ПрАТ «АК «Київводоканал» повідомляє, що на сьогодні забезпечений хлором у достатній кількості, у столиці не планується введення графіку подачі води.

Як повідомлялося, «Київводоканал» також розглядає альтернативні методи знезараження води, які дозволять, серед іншого, диверсифікувати джерела постачання реагентів.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-