КМДА затвердила обов’язки Кличка

КМДА затвердила обов’язки Кличка

Укрінформ
У столичній міській державній адміністрації затверджено тимчасовий розподіл обов’язків між Київським міським головою, першим заступником та заступниками голови Київської міської державної адміністрації.

Про це повідомляє прес-служба КМДА з посиланням на відповідне розпорядження міськадміністрації.

"Згідно з розподілом, Київський міський голова Віталій Кличко спрямовує, координує та контролює діяльність Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту, Департаменту (Центру) надання адміністративних послуг, управління з питань запобігання та протидії корупції та сектору режимно-секретної роботи апарату виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)", - йдеться у повідомленні.

Перший заступник голови КМДА Микола Поворозник курує діяльність Департаменту економіки та інвестицій, Департаменту фінансів, Департаменту охорони здоров’я, Департаменту суспільних комунікацій та апарату КМДА.

Заступник голови КМДА Петро Пантелеєв опікується діяльністю Департаменту житлово-комунальної інфраструктури, Департаменту міського благоустрою, Управління екології та природних ресурсів та Управління (інспекції) самоврядного контролю.

Заступник голови КМДА Олександр Спасибко відповідає за діяльність Департаменту земельних ресурсів, Департаменту містобудування та архітектури, Департаменту з питань реєстрації та Державного архіву м. Києва.

Заступник голови КМДА Дмитро Давтян визначений відповідальним за діяльність Департаменту транспортної інфраструктури, Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій, Департаменту промисловості та розвитку підприємництва та Департаменту комунальної власності м. Києва.

Читайте також: Київ буде з газом: ситуацію із забезпеченням ТЕЦ стабілізували

Заступник голови КМДА Валентин Мондриївський опікується діяльністю Департаменту освіти і науки, Департаменту молоді та спорту, Департаменту соціальної політики та Служби у справах дітей та сім’ї.

Заступник голови КМДА В’ячеслав Непоп відповідає за діяльність Департаменту будівництва та житлового забезпечення та Департаменту з питань державного архітектурно-будівельного контролю міста Києва.

Заступник голови КМДА Олексій Резніков координує діяльність Департаменту культури, Департамент охорони культурної спадщини, Управління з питань реклами та Управління туризму та промоцій.

Також, відповідно до документа, на заступників покладено повноваження щодо координації діяльності районних в місті Києві державних адміністрацій:

- Печерської та Шевченківської РДА – на Поворозника;

- Святошинської РДА – на Пантелеєва;

- Оболонської РДА – на Спасибка;

- Дніпровської РДА – на Давтяна;

- Солом’янської РДА – на Непопа;

- Деснянської та Подільської РДА – на Мондриївського;

- Голосіївської та Дарницької РДА – на Резнікова.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-