8 гривень за квиток: київський суд призначив дату розгляду

8 гривень за квиток: київський суд призначив дату розгляду

Укрінформ
Окружний адмінсуд Києва відкрив провадження у справі щодо встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів у міському транспорті.

Про це повідомляє Окружний адмінсуд.

"Окружний адміністративний суд міста Києва відкрив провадження у справі щодо встановлення нових тарифів на перевезення пасажирів у міському транспорті: метрополітені, автобусі, трамваї, тролейбусі, фунікулері та у міській електричці", - йдеться у повідомленні. 

Суд призначив справу до розгляду в підготовчому засіданні на 16 серпня.

Позивачами у даному адміністративному позові зазначені Сергій Каплін, Петро Тігунов, Сергій Юрчик. Вони просять суд визнати протиправним та скасувати розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 5 липня 2018 року "Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів і вартості проїзних квитків у міському пасажирському транспорті, який працює у звичайному режимі руху".

Як повідомляв Укрінформ, у четвер 19 липня Київська міська рада відмовилася вводити заборону на підвищення проїзду в пасажирському громадському транспорті до запровадження автоматизованого обліку оплати проїзду та проведення аудиту столичної підземки й "Київпастрансу".

Читайте також: Київрада відмовилася скасовувати підвищення вартості проїзду в транспорті

Як повідомлялося, із 14 липня у Києві відбулося підвищення тарифів на проїзд пасажирів у пасажирському комунальному транспорті. Зокрема, вартість разової поїздки у метро та наземному громадському транспорті становить 6,50 грн - за умови користування проїзним квитком або безконтактною карткою, та 8 грн - за разову поїздку.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-