Києву повернули технічні приміщення фонтану на Хрещатику

Києву повернули технічні приміщення фонтану на Хрещатику

1798
Ukrinform
Столична прокуратура відсудила на користь громади технічні приміщення фонтану на Хрещатику площею 200 кв. м вартістю понад 3,4 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

"Столична прокуратура у судовому порядку домоглась поновлення прав територіальної громади та повернення з незаконного володіння приміщень фонтану на вул. Хрещатик, 25. Технічні приміщення фонтану «Хрещатик» площею близько 200 кв. м та вартістю понад 3,4 млн грн, які є комунальною власністю, у 2009 році рішенням Бориспільського міськрайонного суду Київської області були незаконно відчужені на користь приватної фірми та у подальшому неодноразово перепродані", - йдеться у повідомленні.

При цьому дійсний власник вказаного майна – територіальна громада м. Києва в особі Київради, рішень щодо відчуження або приватизацію цієї нерухомості не приймала, відтак право власності громади на спірні приміщення не припинялось, додали в прокуратурі.

У зв’язку з цим органи прокуратури міста Києва у грудні 2017 року звернулися до господарського суду м. Києва з вимогою витребувати допоміжні приміщення з незаконного володіння.

Читайте також: У Рівному з'явився співочий фонтан

 Суд погодився з доводами прокурора щодо незаконного вибуття  вказаної нерухомості з комунальної власності та своїм рішенням від 26.04.2018 задовольнив позов прокуратури у повному обсязі.

 Крім того, за фактом незаконної оборудки з комунальним майном триває досудове слідство за ч. 4 ст. 190 Кримінального кодексу України (шахрайство).

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>