"Французька весна" розпочнеться музичним перформансом на Софійській площі

Укрінформ
У Києві 31 березня на Софійській площі музичним перформансом «Повітря» традиційно відкриється фестиваль «Французька весна в Україні». 

Відповідну ініціативу Посольства Французької Республіки в Україні та Французького інституту в Україні підтримано розпорядженням Київміськдержадміністрації, повідомляє сайт КМДА.

«Спільні франко-українські проекти знайдуть продовження у художніх виставках, фотопроектах, муралах і концертах. Серед гостей заходу – брати Давід і Стефан Фоенкіноси, які презентують новий фільм і українське видання перекладеної двома десятками мов книги «Ніжність», - зазначається в повідомленні. 

У зв’язку з відкриттям фестивалю 31 березня з 19:00 до 23:00 буде заборонено рух усіх видів транспортних засобів на вулицях Софіївській, Малій Житомирській, Володимирській (від вул. Ірининської до вул. Великої Житомирської) та у провулку Рильському. Проїзд транспорту на вул. Хрещатик у цей час буде дозволено.

Читайте також: Буковський стане куратором Конкурсу європейських документальних фільмів на ОМКФ

Також у встановленому порядку буде внесено зміни в роботу маршрутів наземного пасажирського транспорту, який курсує зазначеними вулицями, про що буде повідомлено додатково.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-