Kyiv Smart City: Кличко підписав меморандум з німецькою компанією

Kyiv Smart City: Кличко підписав меморандум з німецькою компанією

Укрінформ
Мер Києва Віталій Кличко в Берліні підписав Меморандум з компанією atene KOM GmbH про співпрацю в сфері розвитку Smart City.

У документі йдеться про співробітництво в сфері діджиталізації (переведення інформації у цифровий формат) і подальше впровадження міських проектів в системі Kyiv Smart City задля комфорту та безпеки мешканців столиці.

Про це повідомляє прес-служба Київського міського голови.

«Київ успішно впроваджує технології Smart City в різних сферах міського управління. У нас вже працює і проект «Відкритий бюджет», і система петицій, система «Безпечне місто», технологічною є робота Центрів надання адмінпослуг. І ми продовжуємо робити Київ «розумним», - відзначив Кличко. 

За його словами, підписаний сьогодні документ про консультаційні послуги передбачає цільові заходи та проекти, спрямовані на прискорення подальших кроків столиці у втіленні цифрових рішень. 

«Уже цього місяця перша група експертів компанії atene KOM GmbH відвідає Київ та розпочне роботу над проектом», - наголосив після підписання Меморандуму Кличко. 

На його переконання, з експертною допомогою та підтримкою німецьких колег Київ швидше і ефективніше втілюватиме цифрові технології в управлінні містом і забезпеченні більшого комфорту та безпеки мешканців столиці.

«Ми дуже раді просуванню цифрового порядку денного у партнерстві з містом Києвом. Як досвідчений гравець в сфері регіонального розвитку ми піклуємося в першу чергу про те, щоб громадяни отримали вигоду від інтелектуальної інфраструктури та цифрових рішень», - відзначив керуючий партнер компанії аtene KOM GmbH Тім Браукмюллер.

Читайте також: Київ та Метрополія Великого Парижа домовилися про співпрацю

аtene KOM GmbH - європейська компанія, що має офіси в Берліні, багатьох інших містах Німеччини, в Брюсселі. На основi бiльш нiж 10-ти рiчного досвiду роботи компанія надає консультаційні послуги в сферах регіонального розвитку, розвитку цифрової інфраструктури, мобільності, енергетики та освіти. До сфери діяльності аtene KOM GmbH також входить координація та виконання проектiв Європейського Союзу, федеральних програм фінансування, проектний та фінансовий менеджмент, навчальні семінари.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-