Київ додатково отримає понад 2 мільярди на ремонт доріг і мостів – КМДА - 14.03.2018 13:09 — Новини Укрінформ
Київ додатково отримає понад 2 мільярди на ремонт доріг і мостів – КМДА

Київ додатково отримає понад 2 мільярди на ремонт доріг і мостів – КМДА

970
Ukrinform
Цього року столична влада розраховує отримати понад 1 мільярд гривень із Дорожнього фонду і майже таку ж суму – від Митного експерименту.

Про це розповів заступник голови КМДА Дмитро Давтян, повідомляє прес-служба столичної влади.

"У цьому році столиця отримає із Дорожнього фонду 1 мільярд 153 мільйони гривень. Для нас це дуже велика сума, яка дозволить провести відчутний ремонт і реконструкцію доріг. Окрім цього, ми отримаємо гроші від Митного експерименту, за планами ця сума складе трохи більше 1 мільярда гривень", – повідомив Давтян.

За отримані кошти столична влада планує відремонтувати 60 муніципальних об’єктів.

"Насамперед, вони будуть спрямовані на розв’язку на Шулявці – цей об’єкт ми плануємо почати у поточному році, і якщо все добре складеться, то і представити вже закінчений об’єкт можна буде до кінця 2018 року. Також плануємо проводити ремонти на бульварі Дружбі Народів, просп. Бажана. Є цілий перелік великих і малих вулиць, шляхопроводів, доріг тощо, які плануємо привести до ладу", – розповів заступник голови КМДА.

Читайте також: У Києві закривають на ремонт "міст Лепсе"

У КМДА нагадали, що з 1 січня 2018 року в Україні почав роботу Державний дорожній фонд. Згідно з проектом, 60% коштів фонду спрямовуватимуться на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автодоріг загального користування державного значення. 35% – на дороги місцевого значення, 5% – на фінансування безпеки дорожнього руху.

Митний експеримент працює у столиці з 2016 року. Він передбачає перерахування половини суми перевиконання планових митних надходжень (мита, акцизного податку, податку на додану вартість на ввезені в країну товари) на ремонт доріг.

Розширений пошукПриховати розширений пошук
За період:
-
*/ ?>